Дві лікарки у Львові підробляли медичні документи для ухилянтів

Опубліковано:
18 Жовтня, 2023 о 22:06
Дві лікарки у Львові підробляли медичні документи для ухилянтів
Фото з мережі Інтернет

Правоохоронці викрили двох лікарок однієї з медичних установ Львова, які організували схему одержання хабарів від військовозобов’язаних чоловіків.

Про це повідомляє Поліція Львівської області.



Лікар-невропатолог та завідувачка приймально-діагностичного відділення однієї з медичних установ Львова вимагали та одержали неправомірну вигоду від пацієнта – військовозобов’язаного громадянина України.

Лікарки вимагали у пацієнта хабар у сумі 1000 доларів за перебування його на стаціонарному лікуванні та за оформлення медичних документів із внесеними у них неправдивими відомостями, які в подальшому чоловік міг використати для отримання групи інвалідності, ухилення від мобілізації.

17 жовтня правоохоронці затримали одну із зловмисниць.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваній запобіжний захід.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #лікарка, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #ухилянти



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: