Мостиська міська рада виставила на продаж нежитлові будівлі.
Про це повідомили на Facebook-сторінці міськради.
Перегляньте також:
- «Ми думали, що йому хоча б платять»: історія 71-річного чоловіка, який понад 20 років прожив у трудовому рабстві на Львівщині
- Львівська міськрада обговорює кредит на 1,4 млрд грн: частина депутатів пропонує змінити пріоритети витрат
Відтак, на продаж виставили:
- нежитлову будівлю літера А-1, загальною площею 312,5 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 26. Детальніше за посиланням.
- нежитлову будівлю літера Г-1, загальною площею 571,0 кв.м та нежитлову будівлю літера Д-1, загальною площею 17,4 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 26. Детальніше за посиланням.
- нежитлову будівлю, загальною площею 165,8 кв.м, до будівлі належить криниця, за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Крукеничі, вул.Хмельницького Б., будинок 8. Детальніше за посиланням.
- нежитлову будівлю літера «А-2», загальною площею 365,00 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 119. Детальніше за посиланням.
- нежитлову будівлю (свинарник) літера В-1, загальною площею 184,4 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Пнікут, вул.Миру, будинок 26. Детальніше за посиланням.