Депутат Золочівської райради на Львівщині від партії «Сила і честь» Борис Довбета покинув Україну через систему «Шлях» ще у квітні 2022 року.
Дозвіл на перебування депутата за кордоном закінчився 6 травня 2022 року, однак він так і не повернувся. Про це повідомляє видання NGL.Mediа.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
За словами голови Золочівської райради Ореста Кавецького, Довбета раніше возив гуманітарну допомогу з-за кордону, тому райрада просила ОВА випускати його за кордон. За словами Кавецького, Довбета написав заяву на позбавлення мандату, і в червні цього року його прохання вдовольнили.
Де зараз перебуває Довбета, не відомо.
«Я не спілкувався з ним з моменту, коли він виїхав за кордон», – уточнив NGL.media Орест Кавецький.
