Правоохоронці викрили чиновницю, яка передала земельні ділянки з комунальної у приватну власність.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Державі було завдано збитків на загальну суму майже 3 мільйони гривень.
У 2020 році голова однієї з сільських рад Яворівського району зловживала своїм службовим становищем. Вона погодила та видала відповідні рішення сільської ради про передачу трьох земельних ділянок у Рясне-Руське (загальною площею майже 1 га) у приватну власність.
Триває досудове розслідування. Голові повідомили про підозру.