Для оперативної комунікації з бізнесом в податковій Львівщини працює Комунікаційна податкова платформа

09.01.2024 11:46   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Комунікаційна податкова платформа допомагає оперативно та якісно вирішувати проблемні питання, що виникають у суб’єктів господарювання.

Про це інформує Головне управління ДПС у Львівській області, повідомили в пресслужбі ЛОВА.

Упродовж 2023 року на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи ГУ ДПС у Львівської області надійшли звернення від 350 представників бізнесу та громадськості.

По 14-ти зверненнях суб’єктів господарювання організували та провели онлайн зустрічі у рамках співпраці між податковою Львівщини та Радою Бізнес-омбудсмена. Під час таких зустрічей фахівці відповідних підрозділів податкової відповіли на запитання, які виникли у платників податків, проаналізували окремі ситуації та запропонували шляхи їх вирішення.

У Головному управлінні ДПС у Львівській області наголошують, що управління відкрите до активного діалогу з бізнесом для оперативного роз’яснення податкових новацій та надання фахової допомоги.

«Закликаємо звертатися на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи ГУ ДПС у Львівській області», – зазначили податківці.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews