Землевпорядники Львівщини оцифрували майже 160 тисяч документацій із землеустрою та оцінки земель

19.02.2024 10:35   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується робота з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

З червня 2022 року фахівці оцифрували 159151 таких матеріалів, з них майже 8 тисяч документацій із землеустрою та оцінки земель оцифров ано від початку цього року.

«Оцифрування паперових документацій – один з кроків України при переході до цифрового урядування, сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, додатково усуває корупційні ризики, створить зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

оперативний та швидкий пошук;
зниження корупційних ризиків;
введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews