На Личаківському кладовищі у Львові засвітили промені пам’яті (ВІДЕО)

Опубліковано:
23 Лютого, 2024 о 22:27
На Личаківському кладовищі у Львові засвітили промені пам’яті (ВІДЕО)
Фото Андрія Садового

У Львові на Личаківському кладовищі до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну засвітили промені пам’яті. Так вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Промені пам’яті засвітили на трьох локаціях на Личаківському кладовищі, де поховані воїни російсько-української війни: на полі Почесних поховань №76, на полі Почесних поховань №67 та о 19:00 год на полі Почесних поховань №86А (колишнє Марсове поле).



На захід запросили родини полеглих захисників, духовенство, представників влади та громадськість. Присутні поклали лампадки до могил полеглих захисників.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #Герої, #личаківське кладовище, #львів, #львівські новини, #Марсове поле, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Три роки ув’язнення, служба в Азові та Серебрянський ліс. Історія ветерана зі Львова
11:55, 18 Серпня, 2025

Три роки ув’язнення, служба в Азові та Серебрянський ліс. Історія ветерана зі Львова

Блоги

ТОП новини Львівщини: