Від початку рокуонад 1,2 млн грн надійшло до бюджетів за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

01.03.2024 22:22   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Впродовж січня-лютого цього року надано понад 24 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Більшість адмінпослуг було надано фахівцями Держгеокадастру безоплатно (14,6 тисяч адмінпослуг, або 60 % від загальної кількості наданих адмінпослуг). За послуги, які надаються на платній основі, надійшло понад 1,2 млн грн до місцевих бюджетів громад.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні послуги, зокрема: витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС, або отримати відповідну послугу через ЦНАП.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews