У Бібрській громаді на Львівщині знайшли та відреставрували знищену дерев’яну скульптуру розп’яття Ісуса Христа.
Про це повідомив координатор проєкту “Сокіл” Іван Щурко.
Перегляньте також:
- Садовий і Порошенко “побили горшки” через занедбану територію музею Шухевича: “в руїнах і поростає травою, поки з людей збирають гроші на відновлення”
- У Львівській громаді понад 10 гектарів землі отримають статус парків та скверів
“Ймовірно початок XX століття, різьбив безіменний, але талановитий сніцар“, – йдеться у повідомленні.
Щурко зазначив, що розп’яття з процесійного хреста, струхлявіле, побите шашілем, без пальців на руках і ногах, лежало в кутку дзвіниці однієї з церков на Бібреччині.
Після консерваційних робіт, розп’яття повертається до культурно-туристичного центру “Сокіл”, але вже як експонат, що буде презентувати краєзнавство і локальну сакральну спадщину.