На території Червоноградської ТГ Львівської області створять індустріальний парк

03.04.2024 13:08   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Індустріальний парк створено в рамках  проєкту трансформації вугільних регіонів за підтримки німецьких партнерів в рамках проєкту GIZ «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України».

Про це повідомили на сайті Міністерства економіки України.

«Політика Уряду передбачає стимулювання розвитку переробної промисловості в Україні до рівня розвинених країн, де її частка у загальному ВВП становить 20%. Створення індустріальних парків є однією зі складових цієї роботи – вони забезпечують зростання економіки та створюють нові робочі місця. Новий промисловий майданчик у Львівській області має дати близько 3250 нових робочих місць і залучити інвестиції в розвиток виробництва більше ніж на 1,5 млрд гривень», – зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Індустріальний парк створено в рамках  проєкту трансформації вугільних регіонів за підтримки німецьких партнерів в рамках проєкту GIZ «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України».

“На даний час за підтримки Уряду Німеччини та місцевих бюджетів здійснюється розробка комплексної проєктно-кошторисної документації для розбудови інженерно-транспортної інфраструктури індустріального парку”, – зазначили у повідомленні.

На площі понад 63 га планують створити близько 3 250 робочих місць. Зокрема, передбачається, що інвестори започаткують виробництво харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів.

Також у планах створити підприємство з деревообробки та виготовлення виробів з деревини та корка. На території парку будуть проводитись науково-технічні дослідження, працювати лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції.

“Конфігурація парку передбачає використання в майбутньому також території терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проєктом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади. Обсяг отриманих донорських коштів складає понад 10 млн грн. Загальні інвестиції, які передбачені для розвитку індустріального парку «Червоноград» на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн”, – наголосили у дописі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews