У Львові прооперували дитину з 10-сантиметровою пухлиною

16.04.2024 23:04   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

6-річна дівчинка Адель із Запоріжжя. Її батьки переїхали до Львова на початку повномасштабної війни. Тут вони доглядали за важкопораненим родичем.

Як повідомили у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, батьки регулярно з донькою відвідували лікарів для профілактичних оглядів.

Під час одного із візитів, коли перевіряли за допомогою УЗД, виявили новоутвір у животі дитини.

«Новоутвір заочеревинного простору був досить великий. Очевидно було, що він стрімко зростав, оскільки під час попередніх УЗД його не було діагностовано. Тож діяти потрібно негайно. Ми дообстежили дівчинку і провели біопсію пухлини. Результат підтвердив доброякісний характер утвору, тож хіміотерапії у цьому випадку не знадобилось. Наша хірургічна команда успішно видалила утвір. Жодних ускладнень у маленької пацієнтки ні під час операції, ні у післяопераційний період не виникло», – розповів дитячий хірург Центру Андрій Кузик.

До слова, пухлини у заочеревинному просторі у дитячому віці виявляють часто. Серед них є і доброякісні, і злоякісні. Тому саме вчасна діагностика підвищує шанси на одужання та покращує прогнози терапії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews