Антимонопольний комітет відмовив ОСББ у розгляді справи щодо Львівобленерго

18.05.2024 10:27   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

ОСББ «ЗАТИШОК 50/1» звернулось до Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зі заявою щодо здійснення ПрАТ «Львівобленерго» протягом двох років відключень електроенергії в багатоквартирному будинку по вул. Величковського у Львові.

Про це повідомляє пресслужба Західного МТВ АМКУ.

За результатами розгляду заяви встановлено, що відключення електроенергії проводились у зв’язку з ракетними ударами, спрацюванням релейного захисту, оперативними перемиканнями та ремонтними роботами з метою усунення пошкодження на обладнанні НЕК «Укренерго».

“Відповідно до абзацу першого пункту 6 Розділу VI Порядку розгляду Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції адміністративна колегія Відділення 16 травня 2024 року прийняла розпорядження про відмову у розгляді справи за результатами розгляду заяви ОСББ «ЗАТИШОК 50/1» у зв’язку з невиявленням у діях ПрАТ «Львівобленерго» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції”, – зазначили в АМКУ.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews