Чому криптовалюта одна з найкращих форм інвестицій

20.05.2024 09:53   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

Криптовалюти — це більше, ніж просто альтернатива традиційній фінансовій системі. Вони можуть бути інвестиційними інструментами, що пропонують нові, цікаві варіанти. Але як інвестувати в криптовалюту? Bikotrading Academy допоможе вам у цьому.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта — це віртуальні гроші, які можуть обертатися без участі банків. Це цифровий актив, тому інвестори не можуть його тримати або торкатися, як це роблять монети або банкноти фунтів. Це засіб обміну в Інтернеті. Хоча криптовалюти можна використовувати для покупки товарів у деяких магазинах, вони частіше продаються як цифрові активи як спосіб отримати прибуток від  інвестицій.

Яка найпопулярніша криптовалюта?

Найбільш впізнаваною криптовалютою є біткоїн, популярність якої вибухнула. Біткойн створюється за допомогою зашифрованого коду (в основному це рядок цифр і літер). Створення нової криптовалюти називається майнінгом. Щоб «розблокувати» криптовалюту, потрібно рівняння для злому коду – це свого роду віртуальний ключ. Записи про право власності на криптовалюту зберігаються в комп’ютеризованій базі даних, захищеній надійною криптографією. Оскільки коди використовуються для захисту інформації, це має забезпечити більший захист.

Інвестиції в криптовалюту

Отож, що  що таке інвестування в криптовалюту. Вони можуть мати різні форми, починаючи від безпосередньої покупки криптовалюти до інвестування в криптовалютні фонди та компанії. Для прямого інвестування в криптовалюту ви можете купувати криптовалюту за допомогою криптовалютних бірж або додатків або через певних брокерів-дилерів. Дізнайтеся більше про те, як ви можете інвестувати в один із найновіших і найбільш винахідливих доступних класів активів.

Як купити криптовалюту на біржі

Якщо ви хочете інвестувати в криптовалюту безпосередньо, ви можете скористатися біржею криптовалют. Нижче наведено покрокову інструкцію щодо покупки криптовалюти через біржу:

  1. Вибір біржі криптовалют: Оберіть авторитетну та добре відому біржу з великим вибором валют. Популярні біржі включають Binance, Coinbase, Kraken та інші.
  2. Створення облікового запису: Зареєструйтесь на обраній біржі, надайте необхідну особисту інформацію та підтвердіть свою особу для завершення процесу реєстрації.
  3. Поповнення рахунку: Перш ніж купувати криптовалюту, поповніть свій обмінний рахунок фіатними грошима, наприклад, доларами США, євро або іншою валютою.
  4. Вибір криптовалюти: Вирішіть, яку криптовалюту ви хочете придбати. Ви можете інвестувати в одну або декілька криптовалют. Проведіть дослідження, щоб прийняти обґрунтоване рішення.
  5. Розміщення замовлення на покупку: Розмістіть замовлення на покупку вибраної вами криптовалюти. Дотримуйтесь інструкцій біржі, щоб надіслати та завершити замовлення.
  6. Зберігання криптовалюти: Після завершення покупки ваша криптовалюта буде зберігатися в цифровому гаманці. Гаманець може бути розміщений на біржі або у незалежного постачальника гаманця.

Ці кроки допоможуть вам безпечно та ефективно інвестувати в криптовалюту через біржу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews