Олена Охотська та Надія Булгакова разом з представницею Київщини Юлією Даніловою вийшли у фінал в дисципліні трап тріо.
Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Спортсменки Львівщини Олена Охотська та Надія Булгакова разом з представницею Київщини Юлією Даніловою вийшли у фінал в дисципліні трап тріо.
За золото стрільчині змагалися з суперницями з Туреччини й перемогли з рахунком 6:2.
«Олена Охотська є вихованкою Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності, а Надія Булгакова представляє наш Центр олімпійської підготовки зі стрільби стендової. Обидві спортсменки тренуються на обласному стенді», – зазначив керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.