У Львові збудують комунальний ринок

25.06.2024 14:11   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Будівництво комунального ринку на вул. Садова, 2А – Петлюри розпочнеться 25 червня. Роботи профінансує приватний інвестор.

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, у новозбудоване приміщення ринку перейдуть працювати підприємці ТзОВ «Любінське сяйво», а на звільненому місці облаштують громадський простір – також за приватні кошти.

«Ми підходимо до завершення дуже тривалого і непростого процесу, який триває вже майже 10 років. Тут, на вулиці Садовій, є недостатньо впорядкований ринок і дуже довго були дебати, тому що місто бачить там якісний громадський простір. Врешті ми знайшли варіант виходу з тої ситуації. Відтак, на сусідній земельній ділянці буде збудовано комунальний ринок і ті підприємці, які зараз працюють поряд, перейдуть працювати на цей комунальний ринок, тобто там будуть збережені всі робочі місця, а на місці нинішнього ринку буде якісний громадський простір.

Перевага цього проєкту в тому, що ми маємо інвестора, підприємця, який зголосився профінансувати будівництво цього ринку за свої кошти, розуміючи соціальну відповідальність. Ринок залишиться комунальний, збудований за приватні кошти, тобто місто на це не потратить жодної копійки», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Окрім селян, нині на ринку понад 80 підприємців. Вони торгують здебільшого продуктами, проте є і кілька продавців промислових товарів.

«Ми розраховуємо на те, що всі люди, які в нас на сьогодні працюють, а також селяни, будуть розміщені в новому ринку. Розуміємо, що площі будуть менші, буде десь тісніше, але натомість будуть кращі умови, ніж під відкритим небом», – каже Зіновій Сідорський, директор ТзОВ «Любінське сяйво».

До уваги журналістів! Завтра поруч із ринком відбудеться брифінг щодо початку будівництва комунального ринку на вулиці Садовій. Деталі за телефоном – 067 670 35 00.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews