На Львівщині створять Центр паліативної допомоги для дітей

Опубліковано:
30 Червня, 2024 о 08:21
На Львівщині створять Центр паліативної допомоги для дітей
Фото з мережі Інтернет

28 червня під час сесії Львівської обласної ради погодили створення Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям. Для цього об’єднають два будинки дитини.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.



“Новий центр створять шляхом об`єднання будинків дитини “Любисток” та “Мальви”. У цих будинках перебувають понад 100 дітей. 35 з них є дітьми з інвалідністю, у тому числі з важкими патологіями”, — йдеться у повідомленні.

Досвід перетворення будинків дитини на подібний центр вже реалізовували у Сваляві. Заклад створять, адже на утримання будинків дитини у 2025 році не передбачені державні субвенції.

“За підрахунками департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації для функціонування будинків дитини необхідно 70 млн грн на рік. Натомість центр реабілітаційної й паліативної допомоги зможе законтрактуватися та фінансуватися Національною службою здоров’я України, а також отримати більше пакетів медичних послуг”, — повідомляють у Львівській обласній раді.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #діти, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #облрада, #паліативна допомога



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: