У Львові навчальний рік розпочнеться 19 серпня, заявив мер міста Андрій Садовий.
“Щоб гарантувати повноцінний шкільний навчальний рік, ми розпочнемо його раніше – 19 серпня. Таке рішення сьогодні прийняв Штаб підготовки міста до зими”, – йдеться в телеграм-каналі в п’ятницю.
Перегляньте також:
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
- Експосадовця оборонного підприємства на Львівщині підозрюють у збитках державі на понад 1 млн грн
Повідомляється, що планові зимові канікули розпочнуться 21 грудня. Однак, у разі погіршення ситуації з електроенергією, їх буде продовжено, а всі львівські школи стануть цілодобовими Пунктами незламності, де львів’яни зможуть зігрітися і зарядити пристрої. Крім того, працюватимуть чергові групи для дітей, чиї батьки не зможуть залишити їх удома.