Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що завтра, 11 вересня, вночі та вранці по місту буде туман, видимістю 200 – 500 м. У мерії Львова застерігають водіїв та пішоходів бути обачними під час руху.
Про це повідомляє Львівська міська рада.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
Зокрема, водіїв просять обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, пішоходів – переходити дорогу лише у спеціально призначених для цього місцях, а також користуватися світловідбивачами (стрічки, наклейки, жилет тощо), щоб водії могли вчасно побачити на дорозі.
У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію» міста за номером 15-80.