7 вересня в ареалі Братиславського замку (Словаччина) відбувся Український фестиваль. В ньому взяли участь артисти Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під керівництвом Володимира Сивохіпа. Артисти виконали мелодії відомих українських композиторів.
Про це повідомляє Львівська ОВА.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
“Ця подія стала майданчиком для презентації культури українських звичаїв, традицій, кухні та мистецтва в Словаччині. Для українців за кордоном – це була можливість відчути себе вдома та нагадати про власну ідентичність”, наголосили в ОВА.