ЛКП «Муніципальна обрядова служба» оголосило конкурс на визначення банку, який надасть 60 млн грн кредиту для будівництва крематорію на території Голосківського кладовища.
Відповідне оголошення опублікували на сайті Львівської міськради, пише ZAXID.net.
Перегляньте також:
- У Львові розпочнуть поетапну реалізацію проєкту військового меморіалу
- У Львові горів дерев’яний будинок: постраждала жінка
Кредит візьмуть у межах державної інвестиційної програми «Доступні кредити 5-7-9%» у формі невідновлювальної кредитної лінії на 60 місяців. Компенсаційна відсоткова ставка становить не більше ніж 7% річних з можливістю зменшення до 5% річних за умови створення нових додаткових робочих місць. При цьому, ЛКП передасть банку під заставу обладнання, транспорт і нерухомість. Банки можуть подавати пропозиції до 11 жовтня, їхню заявку розглядатимуть упродовж трьох робочих днів.
24 липня депутати Львівської міської ради погодили 60 млн грн кредиту на будівництво крематорію на території Голосківського цвинтаря. Після проведення конкурсу вибір банку додатково погодять із депутатами.