У приміщенні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області (раніше — Служба автомобільних доріг у Львівській області) правоохоронці провели обшуки.
Цю інформацію підтвердили в пресслужбі управління СБУ у Львівській області, пише “Суспільне”.
Перегляньте також:
- Львівська прокуратура вимагає повернути місту 6 га земель, які виділили для Чемпіонату Європи з баскетболу
- У Львові розпочали процедуру виселення ДП “Укрзахідпроектреставрація” з приміщення на пл. Соборній
За інформацією пресслужби СБУ, обшуки у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області проводили у межах кримінального провадження. Але деталей не розголошують. Також факт обшуків підтвердив прессекретар Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Іван Бондар.
“Вчора в службі були обшуки. Відомо, що є якесь кримінальне провадження, але мені жодні деталі не відомі”, — розповів Суспільному Іван Бондар.
Керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олег Береза коментувати ситуацію відмовився.