На Львівщині у ДТП постраждали двоє дітей
Фото з мережі Інтернет

На Львівщині у Золочеві у ДТП травмувалося четверо людей — двоє дітей та двоє дорослих. Про це повідомили у поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 листопада близько 14:40, на автодорозі “Тернопіль-Львів-Рава-Руська” у Золочеві. Зіткнулися автомобілі Mitsubishi Lancer, яким керував 23-річний львів’янин, та Mercedes-Benz під керуванням 44-річного жителя Львова.



“Внаслідок ДТП водій Mercedes-Benz та його пасажирки, львів’янки віком 10, 15 і 41 рік, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу”, — йдеться у повідомленні.

Слідчі Золочівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі до трьох років.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #діти, #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: