У Новояворівську невідомі пошкодили табличку та повиривали квіти на місцевій Алеї слави. Правоохоронці проводять перевірку за даним фактом.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
Перегляньте також:
- Ракети та шахеди: Львів та область під масованою російською атакою. Є проблеми зі світлом
- Дорогу біля львівського картонно-паперового заводу відремонтують за понад 25 млн грн
Як зазначили у Новояворівській міськраді, випадок трапився на Алеї пам’яті біля церкви Святих апостолів Петра і Павла. Невідомі пошкодили меморіальну табличку на дереві пам’яті та вирвали квіти біля неї.
“Такий вчинок є проявом неповаги не лише до пам’яті Героя, його рідних, а й до всіх, хто віддав життя за мир і свободу нашої країни,” — йдеться в повідомленні.
Згодом на випадок відреагували в поліції Львівщини. Про випадок правоохоронці дізналися з соцмереж. Поліцейські одразу зареєстрували даний факт, проводиться перевірка, по завершенню якої буде надано правову кваліфікацію.