13 листопада, близько 06:50, в пункті пропуску Краківець-Корчова з Польщі прибув Mercedes-Benz Sprinter під керуванням 33-річного мешканця Луцька. У цього виявили контрабанду на 250 тис. грн.
Про це повідомила Львівська митниця.
Перегляньте також:
- Садовий і Порошенко “побили горшки” через занедбану територію музею Шухевича: “в руїнах і поростає травою, поки з людей збирають гроші на відновлення”
- У Львівській громаді понад 10 гектарів землі отримають статус парків та скверів
Для проходження митного контролю водій обрав смугу “зелений коридор”. Під час огляду мікроавтобуса працівники митниці виявили 124 вживаних планшети Huawei та Lenovo. Орієнтована вартість товарів — 250 тисяч гривень.
За день до цього випадку в Шегинях під час митного огляду такого ж автомобіля, яким керував 31-літній житель Івано-Франківської області, виявили незадекларовані товари: 483 косметичні засоби Rituals, загальною вагою 130 кг. За попередніми даними, вартість товарів становить 315 тис. гривень.
В обох випадках митники склали адміністративні протоколи за недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України.