Депутати проголосували за зміну структури Львівської міської ради

Опубліковано:
19 Грудня, 2024 о 17:04
Депутати проголосували за зміну структури Львівської міської ради
Львівська міська рада Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 19 грудня, на пленарному засіданні депутати проголосували за зміну структури Львівської міської ради. Вона передбачає перейменування одного департаменту та створення низки офісів замість управлінь.

Про це пише “Суспільне”.



Директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич повідомила, що згідно з проєктом ухвали пропонується перейменувати:

  • департамент розвитку на департамент освіти та культури;
  • управління освіти департаменту розвитку в управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури”;
  • управління адміністрування та розвитку громад департаменту природних ресурсів, будівництва та розвитку громад в офіс агломерації та розвитку громад”;
  • управління спорту та молодіжної політики департаменту розвитку в офіс спорту;
  • управління охорони історичного середовища в офіс охорони культурної спадщини.

Крім того, створюються дві нові юридичні особи:

  • управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку;
  • офіс молодіжної столиці Європи.

Попередньо, за її словами, проєкт ухвали розглядали на депутатських комісіях.

“За” проголосували 50 депутатів. Зміни у структурі в частині департаменту освіти та культури набудуть чинності з 1 лютого, а зміни щодо департаменту соціального захисту, де відповідно до прийнятої під час минулого пленарного засідання сесії Львівської міської ради ухвали, відбувалося об’єднання двох підрозділів — з 1 березня наступного року. Усі інші зміни вступають в дію з 1 січня 2025 року.

Також за пропозицією юридичного департаменту і департаменту фінансової політики було доповнено повноваження структурних підрозділів міськради. Так до спільних повноважень усіх виконавчих органів додали можливість готувати та подавати грантові заявки та запити до міжнародних та українських організацій.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівська міська рада, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: