Снайпера зі Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Опубліковано:
25 Грудня, 2024 о 08:39
Снайпера зі Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Фото з мережі Інтернет

Снайпера зі Стрийщини Володимира Кордіяка посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду захиснику присвоїли згідно з Указом Президента України. 

Про це повідомили у Львівській ОВА.



Із перших днів повномасштабної війни Володимир захищав Україну на Луганському напрямку. У селі Золоте він отримав осколкове поранення, закривши собою побратима. Після лікування повернувся на службу та боровся на посаді снайпера у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Серед його подвигів — участь у звільненні правобережжя Херсонщини від російських окупантів. Володимир загинув 31 серпня 2022 року в Любомирівці Миколаївської області. Йому було 54 роки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #орден "За мужність", #снайпер



Статті

Інтерв'ю
Львівська архієпархія УГКЦ не зможе забронювати частину священників
08:53, 19 Червня, 2025

Львівська архієпархія УГКЦ не зможе забронювати частину священників

Блоги

ТОП новини Львівщини: