Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Перегляньте також:
- Садовий і Порошенко “побили горшки” через занедбану територію музею Шухевича: “в руїнах і поростає травою, поки з людей збирають гроші на відновлення”
- У Львівській громаді понад 10 гектарів землі отримають статус парків та скверів
Вчора, 9 лютого правоохоронці виявили в соцмережах публікацію із зафарбованою табличкою на вулиці Ірини Фаріон.
“Як встановили поліцейські та співробітники Служби безпеки України у Львівській області, до вчинення порушення причетні двоє хлопців: 15-річний, який тимчасово проживає у Львові, та 18-річний мешканець Львівщини”, — йдеться у повідомленні.
Хлопці розповіли правоохоронцям, що розфарбували табличку з хуліганських мотивів. На них склали адміністративні протоколи за дрібне хуліганство.
Санкція статті — штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.