На Львівщині під колеса авто потрапив пішохід
Фото з мережі Інтернет

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 лютого, близько опівночі, на вулиці Перемишльській у місті Городок Львівського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Mitsubishi Lancer, 20-річний місцевий житель, здійснив наїзд на пішохода, 21-річного мешканця Городка.



Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

За фактом слідчі відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #аварія, #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #пішохід



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: