На Львівщині поліцейські затримали рецидивіста з Полтавщини, який викрав з будинку 83 тисячі гривень

Опубліковано:
27 Лютого, 2025 о 12:05
На Львівщині поліцейські затримали рецидивіста з Полтавщини, який викрав з будинку 83 тисячі гривень
Фото з мережі Інтернет
Зловмисник виніс із помешкання у Стрийському районі 85 тисяч гривень. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
 
Встановлено, що 21 лютого, фігурант, пошкодивши вікно, проник в один із житлових будинків у селі Заріччя, викрав гроші та втік. Господарі домоволодіння виявили крадіжку, коли повернулись додому.
 
До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції та слідчі відділення поліції №1 Стрийського районного управління поліції, кінологи поліції Львівщини зі службовими собаками та співробітники інших служб поліції Львівщини.
 
Проведеними заходами, вивчивши відео з камер спостереження, поліцейські оперативно встановили місце перебування втікача та затримали його в порядку ст.208 Кримінального кодексу України.
 
Особу затриманого встановлено – ним виявився 33-річний мешканець Полтавщини, раніше засуджений за майнові злочини. Речові докази у нього вилучено.
 
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #затримання, #крадіжка, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: