На Львівщині унаслідок ДТП постраждали два водії легковиків

Опубліковано:
28 Лютого, 2025 о 11:31
На Львівщині унаслідок ДТП постраждали два водії легковиків
Фото з мережі Інтернет

У четвер, 27 лютого, в місті Броди Золочівського району на вулиці Великі Фільварки сталася ДТП за участі двох автомобілів. Внаслідок події водії обох транспортних засобів отримали травми, їх госпіталізували.

Про це на Facebook повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.



Як установили правоохоронці, подія трапилася близько 12:30.

“Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобілів “Renault Tvingo”, яким керував 50-річний житель Бродів, та “Volkswagen Golf” під керуванням 66-річного місцевого мешканця. Після цього “Volkswagen Golf” відкинуло на припаркований автомобіль “Citroen Berlingo”, — йдеться у повідомленні.

Внаслідок аварії водії “Renault Tvingo” і “Volkswagen Golf” отримали травми, їх госпіталізували. Правоохоронці встановили, що водій “Renault Tvingo” керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання — позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до п’яти років.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
“Я увесь час служив у розвідці”. Історія ветерана Павла Коновського
08:46, 6 Липня, 2025

“Я увесь час служив у розвідці”. Історія ветерана Павла Коновського

Блоги

ТОП новини Львівщини: