На Львівщині двох інспекторів митного поста “Городок” звинувачують у тому, що вони звільнили власників транспортних засобів від обов’язкових митних платежів. Це завдало державі збитків на понад 300 тисяч гривень.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.
Перегляньте також:
- Львівський суд ув’язнив солдата, який не повернувся на службу після відпустки
- Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок у справі про вбивство українки в Польщі
Правоохоронці встановили, що інспектори митного поста “Городок” Львівської митниці вносили неправдиві дані до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор”. Підозрювані без жодної на те підстави застосовували до водіїв пільги в оподаткуванні, що дозволяло їм не сплачувати обов’язкові митні платежі. Таким чином, держбюджет втратив понад 300 тисяч гривень.
Митникам повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем. Їм загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Обвинувальні акти скерували до суду.