У Львові затримали 20-річного харків’янина, який збував канабіс. Хлопець робив “закладки” з наркотиками у Брюховицькому лісі.
За даними слідства, у кінці серпня цього року харків’янин збував у Львові канабіс. Хлопець придбав наркотики гуртом та розфасував на дрібніші партії.
Перегляньте також:
- На Львівщині судитимуть 28-річного чоловіка, який розбещував неповнолітню та поширював порно
- На Золочівщині правоохоронці забезпечили захист природної пам’ятки площею 80 гектарів
“Замовлення приймав через Telegram, а після приховування “закладки”, відправляв її координати клієнту. Його затримали після того, як він залишив одне з “замовлень”, — зазначили у прокуратурі.
Під час обшуків вдома у підозрюваного знайшли й вилучили, ймовірно, канабіс, у тому числі розфасований для збуту, електронні ваги та інші докази злочину.