Автотроща за участі маршрутки: у Львові внаслідок ДТП постраждали 8 пасажирів автобуса

Опубліковано:
3 Жовтня, 2025 о 17:15

Сьогодні, 3 жовтня, на автодорозі «Східний під’їзд до міста Львова» поблизу села Гамаліївка Львівського району сталася дорожньо-транспортна пригода.

Як попередньо з’ясували правоохоронці, відбулося зіткнення вантажівки Volvo під керуванням 60-річного жителя Житомира та автобуса БАЗ, що виконував міжмісний маршрут. За кермом маршрутки перебував 53-річний мешканець Золочівського району.



Унаслідок аварії постраждали вісім пасажирів автобуса, серед яких 14-річний хлопець. Усіх постраждалих доставили до медичних закладів, їхні діагнози уточнюються.

На місці події працюють слідчі поліції та співробітники патрульної служби. Правоохоронці встановлюють обставини ДТП та вирішують питання правової кваліфікації події.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #аварія, #ДТП, #маршрутка



Статті

Інтерв'ю
Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні
18:41, 5 Березня, 2026

Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні

Блоги

ТОП новини Львівщини: