Двох львів’ян затримали на Закарпатті: в інкасаторському авто вони переправляли чоловіків за кордон

Опубліковано:
26 Листопада, 2025 о 08:30

У селі Яноші Берегівського району правоохоронці затримали двох працівників банківської установи зі Львівщини, яких підозрюють в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних до Угорщини.

За даними слідства, 42-річний і 58-річний мешканці Львівської області використовували службовий інкасаторський автомобіль, щоб непомітно перевозити чоловіків призовного віку. Усередині транспорту, у захисній капсулі, вони приховували осіб, які намагалися уникнути мобілізації.



План схеми передбачав перевезення військовозобов’язаних з Львівщини у Берегово, а потім — нелегальне переправлення лісом до Угорщини.

За такий “сервіс” організатори просили 16 500 доларів США:

  • 15 000 — за переправлення через кордон,
  • 1 500 — за доставку до місця перетину.

Правоохоронці зупинили інкасаторське авто в момент перевезення чергового чоловіка до лінії кордону. Затриманий клієнт уже сплатив першу частину суми, решту мав передати після прибуття.

Обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Досудове розслідування триває.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Поліція Закарпатської області
Теги: #інкасатор, #ухилянти



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: