Львівські митники виявили партію російських харчових добавок та афро-кучерявого волосся

Опубліковано:
23 Вересня, 2025 о 10:38

У пункті пропуску “Шегині — Медика” митники виявили у водія незадекларовані товари. Він віз понад 600 пакувань харчових добавок російського виробництва та 350 упаковок з афро-кучерявим волоссям.

Як зазначили митники, під час перевірки мікроавтобуса Mercedes з причепом виявили дві партії товарів, обіг яких обмежений в Україні. Спершу в багажнику виявили харчові добавки російського виробництва. Йдеться про 143 банки, 30 тюбиків та 447 упаковок.



Також 49-річний водій з Прикарпаття намагався перевезти 350 упаковок афро-кучерявих локонів натурального волосся з маркуванням Jiffy Afro kinky human hair bulk. За цим фактом склали протокол про порушення митних правил. Орієнтовна вартість товарів становить понад 1 млн грн.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Львівська митниця
Теги: #контрабанда, #львівські митники



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: