На українсько-польському кордоні, у пункті пропуску “Шегині”, прикордонники виявили в машині колекцію старовинних монет. Їх направлять на експертизу.
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Перегляньте також:
- Через кордон на Львівщині водій намагався ввезти контрабанду шприц-ручок на 4,6 млн грн
- На кордоні з Польщею львівські митники вилучили заборонені нейромодулятори на понад пів мільйона гривень
Колекцію знайшли в автомобілі марки “Jeep”, яким керував 49-річний мешканець Київщини. Під час перевірки в транспортному засобі виявили 14 монет різного номіналу, датованих 1915, 1922 та 1924-1927 роками.
Знахідку вилучили. Колекцію направлять на експертизу, яка має визначити автентичність та потенційну цінність монет.