Львівський забудовник заплатить понад 4,7 млн грн боргу до міського бюджету

Опубліковано:
22 Липня, 2025 о 11:07

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Львівської міської ради та зобовʼязав стягнути ТзОВ “Гіацинт Люкс” понад 4,7 млн грн. Забудовник заборгував міській раді за пайову участь під час будівництва ЖК.

За даними рішення, забудовник у 2019 році розпочав будівництво ЖК “Гіацинт Люкс” на вул. П. Карманського. Попри це підприємство не сплатило міській раді за розвиток інфраструктури. Тому міська рада вирішила подати позов, щоб стягнути борг за пайову участь.



“З огляду на викладені вище мотиви суд погоджується зі здійсненим позивачем розрахунком пайового внеску по об`єкту позивача, що був введений в експлуатацію. Такі кошти підлягають стягненню з відповідача, а позовні вимоги в цій частині підлягають задоволенню”, — йдеться у рішенні.

Відтак суд задовольнив позов Львівської міської ради та зобовʼязав стягнути з ТзОВ “Гіацинт Люкс” 4,4 млн грн основного боргу, 280 тис. грн інфляційних втрат та 58 тис. грн 3 % річних. Також з забудовника стягнуть 56 тис. грн судового збору. На рішення можна подати апеляцію.

За даними аналітичного порталу YouControl, ТзОВ “Гіацинт Люкс” зареєстроване 28 років тому у Львові. Основний вид діяльності фірми — організація будівництва. Власниками компанії є Валерій Овчарук (38,89 %), Тарас Квасниця (26,11 %) та Віра Дідулка (25 %).

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: LVIV.media
Теги: #борг, #забудовник



Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
08:16, 21 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Львівщини: