Майже 10 тисяч хворих на ГРВІ за тиждень зафіксували на Львівщині

Опубліковано:
27 Жовтня, 2025 о 08:57

Кількість хворих з ознаками застуди, що звернулись по медичну допомогу збільшилось на 93 випадки.

Про це повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко.



В порівнянні з минулим тижнем, кількість хворих, які звернулися до лікарів з симптомами інфекції, зросла на 93 випадки.

Хоча епідпоріг захворюваності на цьому тижні не перевищено, Наталія Іванченко-Тімко нагадує про правила поведінки в осінньо-зимовий час:

“Кашльовий етикет, вітамінізована їжа, режим сну і відпочинку зроблять наш організм менш уразливим! І, звісно, захворіли – залишіться дома.” — зазначила лікарка.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #грип



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: