На Львівщині виявили підприємство з вугільної галузі, директор якого протягом кількох років ухилявся від сплати єдиного соціального внеску, завдавши державі збитків на 4,5 млн грн.
Слідством встановлено, що директор компанії протягом кількох років систематично не сплачував єдиний соціальний внесок (ЄСВ), який має першочергове значення серед усіх фінансових зобов’язань.
Перегляньте також:
- Суд зобов’язав чотирьох львівських забудовників сплатити понад 13 млн грн боргів громаді
- Розкішний маєток у Львові за 3,5 мільйона доларів: родинна історія податківця, елітна нерухомість і запитання до антикорупційних органів
Замість цього керівник спрямовував кошти на інші господарські потреби, зокрема закупівлю деревини. За даними детективів, у ході розслідування компанія добровільно відшкодувала 4,5 млн грн несплаченого єдиного соціального внеску до державного бюджету.
Справу передали до суду з проханням звільнити підозрюваного від відповідальності, оскільки він добровільно сплатив усі податки.