У ніч на понеділок, 11 серпня, у пожежі в селищі Дашава на Стрийщині загинув 75-річний власник будинку. Рятувальники і медики проводили йому серцево-легеневу реанімацію, проте чоловік помер.

За даними департаменту, пожежа спалахнула у ніч на 11 серпня, близько 01:22. Вогонь охопив одноповерховий будинок. “Близько 01:22 год. виникла пожежа в селі Дашава, Стрийського р-ну в одноповерховій господарській будівлі, критій шифером, розміром 5х12 м”, — повідомили у департаменті.



На місці події рятувальники виявили 75-річного чоловіка — власника будинку, якому негайно проводили серцево-легеневу реанімацію. Після передачі потерпілого медикам, лікарі продовжили реанімаційні заходи, однак чоловік помер.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА
Теги: #пожежа, #смерть



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: