Біля села Бутини Великомостівської територіальної громади інспектори Державної екологічної інспекції Львівщини виявили тушу мертвої козулі.
Тварину знайшли 19 червня в урочищі «Кави» на території мисливських угідь Жовківського МТМР «Лісівник». Після повідомлення на місце події прибула поліція, яка склала протокол огляду.
Перегляньте також:
- Переплатила за меблі і техніку 1,4 млн грн: на Львівщині судитимуть посадовицю ліцею
- Сокальську кераміку внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України
Фахівці екоінспекції встановили, що шкода, завдана мисливському господарству, становить 32 тисячі гривень.
Матеріали щодо інциденту передали до Шептицького районного відділу поліції.
У Держекоінспекції зазначають, що це вже другий випадок незаконного полювання на Львівщині за останній місяць.