На Львівщині загасили пожежу в дерев’яному будинку

Опубліковано:
20 Січня, 2026 о 16:32

У селі Старий Яр Яворівського району Львівщини сталася пожежа у дерев’яному будинку. Внаслідок цього власниця будівлі та її внук отримали опіки.

Вночі 20 січня, о 03:53, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в селі Старий Яр Яворівського району. Як виявилося, загоряння виникло у дерев’яному житловому будинку. Спершу люди намагалися самотужки загасити пожежу, але їм це не вдалось.



На момент прибуття рятувальників вогонь охопив дах будинку на площі близько 40 кв. м. Пожежу локалізували о 04:37, а о 05:39 її повністю загасили. Загалом вдалося врятувати три будівлі.

Внаслідок події опіки отримали власниця будинку та її внук. Від госпіталізації вони відмовилися.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: ДСНС у Львівській області
Теги: #опіки, #пожежа



Статті

Інтерв'ю
“58 тисяч львів’ян зараз – на фронті”. Інтерв’ю з міським головою Львова Андрієм Садовим
18:30, 16 Січня, 2026

“58 тисяч львів’ян зараз – на фронті”. Інтерв’ю з міським головою Львова Андрієм Садовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: