На території парку “Сколівські Бескиди” облаштують екостежку та велоінфраструктуру

Опубліковано:
15 Квітня, 2026 о 07:56

У громадах, розташованих поблизу Національного природного парку “Сколівські Бескиди”, стартувала реалізація проєктів у межах програми мінігрантів, спрямованих на розвиток екотуризму та збереження природного середовища.

Про це повідомила пресслужба національного парку.



Зокрема, Сколівська міська рада підтримала ініціативу з розвитку велотуризму. У громаді планують розбудову сучасної велосипедної інфраструктури, що сприятиме активному відпочинку та залученню туристів до регіону.

Водночас Східницька селищна рада долучилася до створення екологічної стежки. Новий маршрут пролягатиме від відомих Східницьких мінеральних джерел до території національного парку, відкриваючи туристам доступ до унікальних природних ландшафтів Карпат.

Ініціативи реалізуються в межах програми мінігрантів для місцевих громад, яку впроваджує Франкфуртське зоологічне товариство. Проєкт під назвою «Важлива підтримка природоохоронних територій в Українських Карпатах» фінансується урядом Німеччини та GIZ.

Очікується, що реалізація цих проєктів не лише сприятиме розвитку сталого туризму, а й допоможе зберегти природну спадщину Карпат для майбутніх поколінь.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #сколівські бескиди



Статті

Інтерв'ю
Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні
18:41, 5 Березня, 2026

Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні

Блоги

ТОП новини Львівщини: