На українсько-польському кордоні очікують зростання пасажиропотоку на 40%

Опубліковано:
21 Травня, 2025 о 15:08

Влітку на українсько-польському кордоні у Львівській області прогнозують збільшення пасажиропотоку на 40% від звичайного рівня. Причиною є початок туристичного сезону.

Як повідомили у 7 прикордонному Карпатському загоні, традиційно влітку зростає інтенсивність руху як на виїзд з України, так і на в’їзд. Найбільші скупчення транспорту зазвичай є: перед вихідними — на виїзд з України та у неділю й понеділок — на в’їзд в Україну.



Прикордонники очікують, що інтенсивність руху почне зростати з початку червня. Згідно з попередніми роками, найбільш завантажені пункти пропуску — “Краківець” та “Шегині”. Середня завантаженість — на “Рава-Руській”, “Грушеві” та “Угринові”. А найменш завантажені — “Нижанковичі” та “Смільниця”.

Подорожнім рекомендують планувати маршрути заздалегідь, враховувати можливі затримки та за можливості обирати менш завантажені пункти пропуску. Ознайомитися з актуальною ситуацією щодо завантаженості можна на сторінці Західного регіонального управління ДПСУ та 7 прикордонного Карпатського загону.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #кордон, #черги на кордоні



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: