Правоохоронці викрили схему на понад 10 млн грн на закупівлі генераторів для військових на Львівщині

Опубліковано:
25 Листопада, 2025 о 12:26

Посадовців однієї з військових частин на Львівщині підозрюють у привласнені понад 10 мільйонів гривень на закупівлі генераторів. Їм загрожує до 12 років за ґратами.

Як повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань, підозри вручили командиру військової частини, начальнику інженерної служби та співучасниці, яка допомагала реалізувати схему.



За даними слідства, посадовці у змові з підприємницею уклали договір на закупівлю 133 генераторів. Їх реальна ринкова вартість становила майже 7 млн грн, однак посадовці придбали обладнання у 2,5 рази дорожче – за понад 17 млн грн.

“Таким чином 10,2 млн грн державних коштів було безпідставно перераховано постачальнику та привласнено. Надалі ці кошти провели через підставні фірми та розділили між учасниками схеми”, — йдеться у повідомленні.

Їм повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — привласнення майна в особливо великих розмірах, вчинене групою осіб із використанням службового становища. Санкція статті передбачає до 12 років ув’язнення.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Військовослужбовців відсторонили від посад.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: ДБР
Теги: #військові, #генератори, #закупівлі



Статті

Інтерв'ю
Шоста історія проєкту “Вона стоїть”: історія молодшої лейтенантки з позивним “Італійка”
09:50, 23 Лютого, 2026

Шоста історія проєкту “Вона стоїть”: історія молодшої лейтенантки з позивним “Італійка”

Блоги

ТОП новини Львівщини: