РФ вночі атакувала Львівщину ударними БПЛА та крилатими ракетами

Опубліковано:
9 Липня, 2025 о 13:03

У ніч на середу, 9 липня, російські війська атакували Львівщину ударними безпілотниками та крилатими ракетами.

Крім «шахедів», росіяни запустили по регіону свої ракети Х-101.



«Підрозділи Повітряного командування „Захід“ знищили дві крилаті ракети повітряного і морського базування Х-101 та 54 ударний БПЛА типу Shahed».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #БПЛА, #війна з РФ, #обстріл, #ППО, #ракети



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: