Протягом 20 серпня рятувальники загасили чотири пожежі сухостою у Стрийському районі Львівської області. Через вітер робота ДСНС ускладнювалася.
За даними ДСНС, місцевих мешканців на місцях не було, тому рятувальники гасили всі пожежі самостійно.
Перегляньте також:
- На Золочівщині палав магазин: вогонь пошкодив будівлю
- На Львівщині госпіталізували чоловіка, який намагався загасити пожежу сухої трави
Близько 12:00 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу сухої трави поблизу села Братківці. Там горів сухостій на площі 500 м². На місце займання виїжджали дві автоцистерни та сім рятувальників із Восьмої державної пожежно-рятувальної частини міста Стрий. Пожежу загасили о 12:43.
Пізніше рятувальники виїжджали гасити займання сухостою на площі 200 та 250 м² у селі Бродки Тростянецької ТГ і Верин Розвадівської ТГ. Пожежі вдалося загасити повітродувами та підручними засобами. В обидвох випадках працювали рятувальники 19 державної пожежно-рятувальної частини міста Миколаїв.
У селі Баня Лисовицька Моршинської ТГ горіла суха трава на площі 700 м кв. Її гасили близько 40 хвилин. Туди виїжджала бригада із Дев’ятої державної пожежно-рятувальної частини міста Моршин.
За словами рятувальників, в усіх випадках трава горіла на відкритій території. Загрози перекидання на оселі не було. Також ніхто з людей не постраждав.