У Львові перед судом постануть керівник одного з благодійних фондів та його спільник із Тернопільщини, які привласнили кошти, зібрані на допомогу українським захисникам.
За даними слідства, упродовж грудня 2023 – квітня 2025 року львів’янин організував шахрайську схему заволодіння грошима, призначеними для Збройних Сил України. До протиправної діяльності він залучив знайомого, який раніше вже притягувався до відповідальності за подібні злочини.
Перегляньте також:
- На Львівщині ексчиновниць Дрогобицької РДА підозрюють у розтраті 41 млн грн через фіктивні соцвиплати
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
У результаті їхніх дій військові та волонтер зазнали збитків на суму майже 2,2 млн грн.
Франківська окружна прокуратура Львова скерувала обвинувальний акт щодо обох фігурантів до суду.