Старовинний костел святого Кароля Баромеуша повернуто Золочівській громаді

Опубліковано:
28 Серпня, 2025 о 11:22

На Львівщині костел святого Кароля Баромеуша, який розташований у селі Козаки Золочівського району, повернули у власність громаді.

Костел святого Кароля Баромеуша має площу 209 квадратних метрів — неоготичний мурований храм. Його збудували у 1906 році в селі Козаки Золочівського району. Оціночна вартість костелу — два мільйони гривень.



Як установило слідство, із дня взяття на облік міською радою костелу пройшов понад рік, і протягом цього часу права на майно ніхто не заявив. Відповідно, за інформацією прокуратури, таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади.

“Це і стало приводом для представництва прокурорами інтересів в суді, вимоги яких задоволено. На теперішній час рішення суду виконано – будівлю костелу повернуто у комунальну власність міської ради”, — йдеться у повідомленні.

Відомості про це внесли до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: прокуратура Львівської області
Теги: #костел святого Кароля Баромеуша



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: