Господарський суд Львівської області задовольнив позов Дрогобицької міської ради та зобов’язав ТзОВ “Надрагідробурмаш” сплатити понад 4,3 млн грн заборгованості за оренду земельної ділянки. Також із компанії стягнуть 52 тис. грн судового збору.
За даними суду, у червні 2020 року між міською радою та ТзОВ “Надрагідробурмаш” був укладений договір оренди земельної ділянки площею понад 10 га вартістю близько 57 млн грн. Термін договору складав три роки і не був продовжений, але підприємство продовжувало користуватися ділянкою до вересня 2024 року, що й стало підставою для позову.
Перегляньте також:
- Суд звільнив ще одного обвинуваченого у справі про розкрадання 2,2 млн грн під час закупівлі трамваїв для «Львівелектротрансу»
- Львівський суд оштрафував вихователя навчально-реабілітаційного центру «Мрія» за спробу підкупу прикордонника
У своєму рішенні суд зазначив:
«Підсумовуючи встановлені обставини справи, підстави позову та позицію відповідача, суд доходить висновку, що вимога про стягнення є законною та обґрунтованою. Позовні вимоги Дрогобицької міської ради підлягають задоволенню у повному обсязі».
ТзОВ “Надрагідробурмаш” існує понад 14 років та зареєстроване у Дрогобичі. Компанія займається:
- наданням допоміжних послуг у сфері добування нафти та газу;
- виробництвом гідравлічного, пневматичного та вантажно-розвантажувального обладнання;
- виробництвом машин та устатковання для сільського й лісового господарства.
Власником товариства є Ігор Будревич. Рішення суду ще можна оскаржити.